Doradca ds. żywienia i produkcji drobiarskiej

REJON DZIAŁAŃ

do wyboru: Polska centralna i północna lub Polska centralna i południowa

ZADANIA

- bilansowanie dawek żywieniowych
- doradztwo w zakresie hodowli drobiu dla klientów oraz pionu handlowego firmy

WYMAGANIA

- znajomość branży rolniczej ze szczególnym uwzględnieniem produkcji drobiarskiej (min. 2 lata)
- wykształcenie zootechniczne lub pokrewne
- doświadczenie w żywieniu drobiu
- umiejętność posługiwania się programami optymalizującymi

ZAPEWNIAMY

- dostęp do najnowszej wiedzy branżowej
- konkurencyjne warunki zatrudnienia
- prywatną opiekę medyczną
- samochód i inne narzędzia pracy

SZYBKA APLIKACJA

Dołącz dodatkowe dokumenty

Przesyłając aplikację Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów

Administratorem danych osobowych jest Ewrol Sp. z o.o., 11-311 Kolno, Lutry 101 (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych. Polityka prywatności

dodano 12.08.2024 09:35:13

Forma zatrudnienia:

umowa o pracę na pełen etat

1 wakat